Xhup vishnjë me kapuc për meshkuj

Xhup vishnjë me kapuc për meshkuj

3,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit vishnjë pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc vishnjë me astar gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE10102019XHM-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup vishnjë me kapuc për meshkuj.
Çmimi: 3990 Lekë.
Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit vishnjë pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc vishnjë me astar gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup vishnjë me kapuc për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp