Xhup vishnjë velvet i shkurtër për femra

Xhup vishnjë velvet i shkurtër për femra

3,490 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit vishnjë .
Materiali Velvet.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit vishnjë.
Kapuci me pellush vishnjë.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: AR-11112019-XHF-8
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup vishnjë velvet i shkurtër për femra.
Çmimi: 3,490 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit vishnjë.
Materiali Velvet.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit vishnjë.
Kapuci me pellush vishnjë.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup vishnjë velvet i shkurtër për femra”

Ne bashkëpunojmë me më të mirët:

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq