Xhup leopardi i shkurtër për femra

3,490 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Gjatësia deri te beli.
Ngjyra e e xhupit leopard pa shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mëngët me llastik.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: AR-11112019-XHF-6
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup leopardi i shkurtër për femra.
Çmimi: 3490 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Gjatësia deri te beli.
Ngjyra e e xhupit leopard pa shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mëngët me llastik.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup leopardi i shkurtër për femra”