Xhup kaf lëkure për meshkuj me xhepa

4,500 L

Materiali Lëkurë Industriale.
Ngjyrë kafe.
Xhupi me llastik të trashë tek mëngët dhe në fund.
Mbyllja e Xhupit me zinxhir.
Xhupi me xhepa anash dhe me xhepa me kapak.
Cilësia premium.
Sqarim.: prerjet janë me -2 ( pra nëse jeni masa S duhet të merrni masën L, për më tepër ju sqaron shërbimi i klientit.

SKU: NT14112019-XHM-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup kaf lëkure për meshkuj me xhepa.
Cmimi: 4500 Lekë.
Masa: S, M, L, XL.
Materiali Lëkurë Industriale.
Ngjyrë kafe.
Xhupi me llastik të trashë tek mëngët dhe në fund.
Mbyllja e Xhupit me zinxhir.
Xhupi me xhepa anash dhe me xhepa me kapak.
Cilësia premium.
Sqarim.: prerjet janë me -2 ( pra nëse jeni masa S duhet të merrni masën L, për më tepër ju sqaron shërbimi i klientit.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup kaf lëkure për meshkuj me xhepa”