Xhup blu lëkure për meshkuj

4,500 L

Materiali Lëkurë Industriale.
Xhupi ngjyrë blu.
Xhupi me qepje me kuadrate.
Xhupi me llastik të trashë tek mëngët dhe në fund.
Mbyllja e Xhupit me zinxhir.
Xhupi me xhepa anash dhe me butona.
Me detaje zinxhiri tek mëngët.
Cilësia premium.
Sqarim.: prerjet janë me -2 ( pra nëse jeni masa S duhet të merrni masën L, për më tepër ju sqaron shërbimi i klientit.

SKU: NT14112019-XHM-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup blu lëkure për meshkuj.
Cmimi: 4500 Lekë.
Masa: S, M, L, XL.
Materiali Lëkurë Industriale.
Xhupi ngjyrë blu.
Xhupi me qepje me kuadrate.
Xhupi me llastik të trashë tek mëngët dhe në fund.
Mbyllja e Xhupit me zinxhir.
Xhupi me xhepa anash dhe me butona.
Me detaje zinxhiri tek mëngët.
Cilësia premium.
Sqarim.: prerjet janë me -2 ( pra nëse jeni masa S duhet të merrni masën L, për më tepër ju sqaron shërbimi i klientit.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup blu lëkure për meshkuj”