Xhup lëkure për meshkuj i zi me xhepa

4,500 L

Materiali Lëkurë Industriale.
Xhupi ngjyrë i zi.
Xhupi me qepje të trashë.
Xhupi me llastik të trashë tek mëngët dhe në fund.
Mbyllja e Xhupit me zinxhir.
Xhupi me xhepa anash dhe me butona.
Cilësia premium.
Sqarim.: prerjet janë me -2 ( pra nëse jeni masa S duhet të merrni masën L, për më tepër ju sqaron shërbimi i klientit.

SKU: NT14112019-XHM-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup lëkure për meshkuj i zi me xhepa.
Cmimi: 4500 Lekë.
Masa: S, M, L, XL.
Materiali Lëkurë Industriale.
Xhupi ngjyrë i zi.
Xhupi me qepje të trashë.
Xhupi me llastik të trashë tek mëngët dhe në fund.
Mbyllja e Xhupit me zinxhir.
Xhupi me xhepa anash dhe me butona.
Cilësia premium.
Sqarim.: prerjet janë me -2 ( pra nëse jeni masa S duhet të merrni masën L, për më tepër ju sqaron shërbimi i klientit.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup lëkure për meshkuj i zi me xhepa”