Xhup trecereksh jeshil me kapuc për meshkuj

Xhup trecereksh jeshil me kapuc për meshkuj

6,500 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit jeshil pa shkëlqim.
Xhupi me pellush të bardhë nga brenda.
Xhupi me kapuc jeshil me pellush bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit trecereksh.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: WI07012019ST4
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup jeshil për meshkuj.
Çmimi: 6500 Lekë.
Masat M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit jeshil pa shkëlqim.
Xhupi me pellush të bardhë nga brenda.
Xhupi me kapuc jeshil me pellush bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit trecereksh.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup trecereksh jeshil me kapuc për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp