Xhup i gjatë me kapuc jeshil për meshkuj

Xhup i gjatë me kapuc jeshil për meshkuj

6,500 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit jeshil pa shkëlqim.
Xhupi me pellush të bardhë nga brenda.
Xhupi me kapuc jeshil me pellush bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit trecereksh.
Xhupi me stampë tek njëri krah.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: WI07012019ST3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup i gjatë me kapuc jeshil për meshkuj.
Çmimi: 6500 Lekë.
Masat M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit jeshil pa shkëlqim.
Xhupi me pellush të bardhë nga brenda.
Xhupi me kapuc jeshil me pellush bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit trecereksh.
Xhupi me stampë tek njëri krah.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i gjatë me kapuc jeshil për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp