Xhup i zi me kapuc të bardhë për meshkuj

5,500 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit i zi pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc të bardhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: LD31012019ST12
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup i zi me kapuc të zi për meshkuj.
Çmimi: 5500 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit i zi pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc të bardhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i zi me kapuc të bardhë për meshkuj”