Xhup vishnjë me kapuc gri për meshkuj

SUPER

Xhup vishnjë me kapuc gri për meshkuj

4,500 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit vishnjë me pak shkëlqim.
Xhupi kapuc gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: SW07012019ST8
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup vishnjë me kapuc gri për meshkuj.
Çmimi: 4500 Lekë.
Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit vishnjë me pak shkëlqim.
Xhupi kapuc gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup vishnjë me kapuc gri për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp