Xhup i shkurtër rozë e lehtë

4,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit rozë e lehtë me pak shkëlqim.
Xhupi me pellush të bardhë brenda.
Xhupi me kapuc me pellush gri dhe bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi me gri.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE28102019XHZF-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup i shkurtër rozë e lehtë.
Çmimi: 4,990 Lekë.
Masat L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit rozë e lehtë me pak shkëlqim.
Xhupi me pellush të bardhë brenda.
Xhupi me kapuc me pellush gri dhe bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi me gri.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i shkurtër rozë e lehtë”