Xhup jeshil me shkronja e me kapuç për femra

3,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Xhupi me kapuc.
Ngjyra e e xhupit jeshil me shkronja.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit pak i gjatë.
Ngjyra e zinxhirit jeshil.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE21102019XHPF-22
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup jeshil me shkronja e me kapuç për femra.
Çmimi: 3990 Lekë.
Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Xhupi me kapuc.
Ngjyra e e xhupit jeshil me shkronja.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit pak i gjatë.
Ngjyra e zinxhirit jeshil.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXl

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup jeshil me shkronja e me kapuç për femra”