Xhup i shkurtër gri e lehtë për femra

3,690 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Xhupi me kapuc.
Ngjyra e e xhupit gri e lehtë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit pak i gjatë.
Mëngët me llastikë të zeza.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Mbyllja me butona.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: HR06102019XHX-7
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup i shkurtër gri e lehtë për femra.
Çmimi: 3690 Lekë.
Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Xhupi me kapuc.
Ngjyra e e xhupit gri e lehtë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Gjatësia e xhupit pak i gjatë.
Mëngët me llastikë të zeza.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Mbyllja me butona.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXl

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i shkurtër gri e lehtë për femra”