Xhup i shkurtër femrash portokalli me zinxhir dhe kapuç

3,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit portokalli pa shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mëngët me llastik.
Ngjyra e zinxhirit portokalli.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-21112019-XHF- 8
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup i shkurtër femrash portokalli me zinxhir dhe kapuç.
Çmimi: 3990 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit portokalli pa shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mëngët me llastik.
Ngjyra e zinxhirit portokalli.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i shkurtër femrash portokalli me zinxhir dhe kapuç”