Xhup ngjyrë ulliri e errët i shkurtër për femra

Xhup ngjyrë ulliri e errët i shkurtër për femra

3,490 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit ulliri e errët me pak shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mbyllja bëhet dhe me butona.
Me kapuc normal nga pas.
Me lidhëse ne fund.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-11122019-XHF- 20
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup ngjyrë ulliri e errët i shkurtër femrash.
Çmimi: 3490 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit ulliri e errët me pak shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mbyllja bëhet dhe me butona.
Me kapuc normal nga pas.
Me lidhëse ne fund.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup ngjyrë ulliri e errët i shkurtër për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp