Xhup rozë i shkurtër për femra

3,490 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit rozë me pak shkëlqim.
Xhupi me kapuc me pellush bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-11122019-XHF- 11
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup rozë i shkurtër për femra.
Çmimi: 3490 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit rozë me pak shkëlqim.
Xhupi me kapuc me pellush bezhë.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup rozë i shkurtër për femra”