Xhup mustardë me kapuc për meshkuj

Xhup mustardë me kapuc për meshkuj

4,500 L

Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit mustardë me pak shkëlqim.
Xhupi kapuc mustardë me astar gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: SW07012019ST7
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup mustardë me kapuc për meshkuj.
Çmimi: 4500 Lekë.
Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit mustardë me pak shkëlqim.
Xhupi kapuc mustardë me astar gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup mustardë me kapuc për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp