Xhup i kuq me shkëlqim me detaje te krahët për femra

6,500 L

I plotë dhe super i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e xhupit i kuq me shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Me kapuc normal nga pas.
Me vija të bardha te krahët.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-08012020-XHF- 5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup i kuq me shkëlqim me vija të bardha te krahët për femra.
Cmimi: 6500 Lekë.
Masa: S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e xhupit i kuq me shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Me kapuc normal nga pas.
Me vija të bardha te krahët.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i kuq me shkëlqim me detaje te krahët për femra”