Xhup i zi i gjatë femrash me pellush të zi te jaka

Xhup i zi i gjatë femrash me pellush të zi te jaka

5,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e xhupit i zi pa shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Me pellush të zi te jaka.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-08012020-XHF- 3
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup i zi i gjatë femrash me pellush të zi te jaka.
Cmimi: 5990 Lekë.
Masa: S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e xhupit i zi pa shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Me pellush të zi te jaka.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i zi i gjatë femrash me pellush të zi te jaka”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp