Xhup blu me shkëlqim me kapuc me pellush

Xhup blu me shkëlqim me kapuc me pellush

5,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e xhupit i kuq me shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Me kapuc me pellush dhe me lidhëse.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-08012020-XHF- 4
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup blu me shkëlqim me kapuc me pellush.
Cmimi: 5990 Lekë.
Masa: S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e xhupit i kuq me shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Me kapuc me pellush dhe me lidhëse.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup blu me shkëlqim me kapuc me pellush”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp