Xhup ngjyrë ulliri, Big Size për femra

Xhup ngjyrë ulliri, Big Size për femra

3,490 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit jeshile e errët me pak shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mbyllje dhe me butona.
Gjatësia e xhupit poshte vitheve.
Ngjyra e zinxhirit jeshile e errët.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-21112019-XHF- 19
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup ngjyrë ulliri, pak i gjatë për femra.
Çmimi: 3490 Lekë.
Masat 46, 48, 50, 52, 54.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit jeshile e errët me pak shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mbyllje dhe me butona.
Gjatësia e xhupit poshte vitheve.
Ngjyra e zinxhirit jeshile e errët.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

46, 48, 50, 52, 54

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup ngjyrë ulliri, Big Size për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp