Xhup i zi, i lehtë, i gjatë për femra

3,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit i zi me pak shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Xhupi me kapuc.
Mbyllje dhe me butona.
Gjatësia e xhupit trecerekshe.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE-21112019-XHF- 4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup i zi, i lehtë, i gjatë për femra.
Çmimi: 3990 Lekë.
Masat S, M, L, XL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Xhupi me kapuc.
Ngjyra e e xhupit i zi me pak shkëlqim.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Mbyllje dhe me butona.
Gjatësia e xhupit trecerekshe.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup i zi, i lehtë, i gjatë për femra”