Xhup blu me logo për meshkuj

Xhup blu me logo për meshkuj

3,990 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit blu pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc blu.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE10102019XHM-4
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhup blu me logo për meshkuj.
Çmimi: 3990 Lekë.
Masat S, M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit blu pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc blu.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit i zi.
Me kapuc normal nga pas.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup blu me logo për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp