Xhup blu i errët me kapuc për meshkuj

4,500 L

I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit blu pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc blu me astar gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit bezhe.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: SW07012019ST5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhup blu i errët me kapuc për meshkuj.
Çmimi: 4500 Lekë.
Masat M, L, XL, XXL.
I plotë dhe i ngrohtë me dy xhepa në anë.
Ngjyra e e xhupit blu pa shkëlqim.
Xhupi me kapuc blu me astar gri.
Mbyllje me zinxhir në të gjithë gjatësine e tij.
Ngjyra e zinxhirit bezhe.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhup blu i errët me kapuc për meshkuj”