Xhinse ngjyrë gri për meshkuj

3,690 L

Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Firma Hugo Boss.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura në të gjithë gjatësinë para.

SKU: NK12012020-XHM-6
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhinse ngjyrë gri për meshkuj.
Cmimi: 3690 Lekë.
Masa: 30, 32, 34, 36.
Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Firma Hugo Boss.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura në të gjithë gjatësinë para.

Informacione Shtesë

Masa

30, 32, 34, 36

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhinse ngjyrë gri për meshkuj”