Xhinse për meshkuj ngjyrë gri e errët

3,690 L

Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Firma Hugo Boss.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura.

SKU: NK12012020-XHM-5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhinse për meshkuj ngjyrë gri e errët.
Cmimi: 3690 Lekë.
Masa: 30, 32, 34, 36.
Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Firma Hugo Boss.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura.

Informacione Shtesë

Masa

30, 32, 34, 36

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhinse për meshkuj ngjyrë gri e errët”