Xhinse për meshkuj ngjyrë e zezë

3,490 L

Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura.
Firma Hilfiger.

SKU: NK14042020-XHM-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhinse për meshkuj ngjyrë e zezë.
Cmimi: 3490 Lekë.
Masa: 30, 32, 34, 36.
Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura.
Firma Hilfiger.

Informacione Shtesë

Masa

30, 32, 34, 36

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhinse për meshkuj ngjyrë e zezë”