Xhinse për meshkuj ngjyrë blu

3,490 L

Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura me copë të zezë poshtë.
Firma Burberry.
Model tepër sportiv.

SKU: NK14042020-XHM-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhinse për meshkuj ngjyrë blu.
Cmimi: 3490 Lekë.
Masa: 30, 32, 34, 36.
Xhinset e duhura për këtë sezon, trend i kohës.
Xhinse të ngushta.
Mbërthimi me kopsa.
Dy xhepa anësore dhe 2 xhepa mbrapa.
Me detajet të grisura me copë të zezë poshtë.
Firma Burberry.
Model tepër sportiv.

Informacione Shtesë

Masa

30, 32, 34, 36

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhinse për meshkuj ngjyrë blu”