Xhins i zi për femra me dizenjo të grisura

2,290 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra e zezë me dizenjo të grisur.
Detaje në fund të xhinsit trend i kohës.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS-15122020-XHF- 11
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhins i zi për femra me dizenjo të grisura.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra e zezë me dizenjo të grisur.
Detaje në fund të xhinsit trend i kohës.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhins i zi për femra me dizenjo të grisura”