Xhinse për femra ngjyrë e çelët, të ngushta

2,490 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS-09032020-XHF-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhinse për femra ngjyrë e celët: 2490 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhinse për femra ngjyrë e çelët, të ngushta”