Xhins blu me detaje Big Size për femra

Xhins blu me detaje Big Size për femra

2,290 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu me dizenjo të grisur.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS-15122020-XHF- 13
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhins blu me detaje Big Size për femra.
Cmimi: 2290 Lekë.
Masat në gjendje: M, L, XL, 2XL, 3XL.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu me dizenjo të grisur.
Gjatësia deri tek kyci i këmbës.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

M, L, XL, 2XL, 3XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhins blu me detaje Big Size për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp