Xhins blu për femra, trendi i kohës

2,490 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu e errët.
Gjatësia poshtë kycit.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Prerje me bel të lartë.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.

SKU: HS-20022020-XHF-5
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhins blu për femra, trendi i kohës.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra blu e errët.
Gjatësia poshtë kycit.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Prerje me bel të lartë.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhins blu për femra, trendi i kohës”