Xhins i çelët për femra, me dizenjo të grisur

2,490 L

Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra e celur me dizenjo të grisur tek fundi.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

SKU: HS-20022020-XHF-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Xhins i çelët për femra, me dizenjo të grisur.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masat në gjendje: XS S M L.
Të gomuara dhe mjaft elastike.
Ngjyra e celur me dizenjo të grisur tek fundi.
Mbërthimi me zinxhir dhe kops.
Slim fit dhe përshtaten me formën e trupit.
Prerje me bel të lartë.

Informacione Shtesë

Masa

XS, S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhins i çelët për femra, me dizenjo të grisur”