Xhaketë lëkure për femra gurkali

Xhaketë lëkure për femra gurkali

3,490 L

Xhaketa lëkure për femra.
Ngjyrë Gurkali.
Materiali Lëkurë Industriale.
Me detaje te krahët dhe tek supet.
Cilësia premium.

SKU: DE09032020XHKF-14
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Xhaketa lëkure: 3490 Lekë!
Masat në gjendje: S M L!
Xhaketa lëkure për femra.
Materiali Lekurë Industriale.
Ngjyrë Gurkali.
Me detaje te krahët dhe tek supet.
Cilësia premium.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Xhaketë lëkure për femra gurkali”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp