Tuta të verdha gjatësia poshtë gjurit për meshkuj

Tuta të verdha gjatësia poshtë gjurit për meshkuj

1,990 L

Tutat me xhepa.
Ngjyra e tutave të verdha.
Gjatësia poshtë gjurit.
100 % pambuk dhe tepër komode.
Tutat me logo të vogël në fund.

SKU: LD31012019ST21-1-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Tuta të verdha gjatësia poshtë gjurit për meshkuj.
Cmimi: 1,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Tutat me xhepa.
Ngjyra e tutave të verdha.
Gjatësia poshtë gjurit.
100 % pambuk dhe tepër komode.
Tutat me logo të vogël në fund.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Tuta të verdha gjatësia poshtë gjurit për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp