Tuta të kuqe gjatësia deri tek gjurit për meshkuj

Tuta të kuqe gjatësia deri tek gjurit për meshkuj

1,990 L

Tutat me xhepa.
Ngjyra e tutave bojëqielli .
Gjatësia deri tek gjurit.
100 % pambuk dhe tepër komode.
Tutat me logo të vogël në fund.

SKU: LD31012019ST21
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Tuta të kuqe gjatësia deri tek gjurit për meshkuj.
Cmimi: 1,990 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Tutat me xhepa.
Ngjyra e tutave bojëqielli .
Gjatësia deri tek gjurit.
100 % pambuk dhe tepër komode.
Tutat me logo të vogël në fund.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Tuta të kuqe gjatësia deri tek gjurit për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp