Tuta ngjyrë ulliri të shkurtra për meshkuj

SUPER

Tuta ngjyrë ulliri të shkurtra për meshkuj

1,490 L

Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Të kthyera në fund.
Te njëra këmbë kanë logo.
Shumë të rehatshme dhe praktike.

SKU: AL30052020-TM-7-1-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Tuta ngjyrë ulliri të shkurtra për meshkuj.
Cmimi: 1,490 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL, 2XL.
Tuta të shkurtra.
Materiali pambuk.
Prerje e ngushtë.
Të kthyera në fund.
Te njëra këmbë kanë logo.
Shumë të rehatshme dhe praktike.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Tuta ngjyrë ulliri të shkurtra për meshkuj”

Ne bashkëpunojmë me më të mirët:

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq