Tuta blu të shkurtra për meshkuj

Tuta blu të shkurtra për meshkuj

1,490 L

Tuta të shkurtra.
Materiali 100% pambuk.
Prerje e ngushtë.
Të kthyera në fund.
Shumë të rehatshme dhe praktike.

SKU: AL30052020-TM-7-1-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Tuta blu të shkurtra për meshkuj për meshkuj.
Cmimi: 1,490 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL, 2XL.
Tuta të shkurtra.
Materiali 100% pambuk.
Prerje e ngushtë.
Të kthyera në fund.
Shumë të rehatshme dhe praktike.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Tuta blu të shkurtra për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp