Tender blush On, Shampo me ekstrakt të hudhrës

Produkte kozmetike nga Farmasi.
Tender Blush On 5 g – 249 Lekë.
Shampo me ekstrakt të hudhrës dhe capixyl 500 ml – 369 Lekë.
Super cilësore.
Produkte multifunksionale.
Ndihuni natyrale.

SKU: CL09022020-VF-15-1

Per kete produkt nuk ka stok.

Pershkrimi

Tender blush On, Shampo me ekstrakt të hudhrës.
Produkte kozmetike nga Farmasi.
Tender Blush On 5 g – 249 Lekë.
Shampo me ekstrakt të hudhrës dhe capixyl 500 ml – 369 Lekë.
Super cilësore.
Produkte multifunksionale.
Ndihuni natyrale.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Tender blush On, Shampo me ekstrakt të hudhrës”