Set vëth, unazë, varëse për Femra

1,390 L

Seti permban: Vëth + Varëse + Unazë.
Rezistente ndaj nxirrjes!
Rezistente ndaj ujit.
Vëthët pas veshit me gurë ne formen e nusepashkes.
Varësja me zinxhir me gur të kuq dhe të bardhë.
Unaza me gur të kuq në mes e rrethuar me gurë të bardhë.
Modele unike.
Të lehta për kombinim, të përshtatshme për të gjitha moshat.

SKU: VE24022020-VF-3
Shihni shportën

Pershkrimi

Set vëth, unazë, varëse për Femra.
Cmimi i setit: 1390 Leke!
Seti permban: Vëth + Varëse + Unazë.
Rezistente ndaj nxirrjes!
Rezistente ndaj ujit.
Vëthët pas veshit me gurë ne formen e nusepashkes.
Varësja me zinxhir me gur të kuq dhe të bardhë.
Unaza me gur të kuq në mes e rrethuar me gurë të bardhë.
Modele unike.
Të lehta për kombinim, të përshtatshme për të gjitha moshat.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Set vëth, unazë, varëse për Femra”