Set kambalesh bezhë për femra e meshkuj

4,990 L

Ska si kalohet ndryshe Dimri pa Këpucët e forta.
Ngjyra e kambaleve bezhë.
Kambalet me lidhëse bezhë.
Kambalet me detaje cope tek qafa.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

SKU: DV07012019ST11
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Set kambalesh bezhë për femra e meshkuj.
Cmimi: 4990 Lekë.
Masa e Këpucëve: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Ska si kalohet ndryshe Dimri pa Këpucët e forta.
Ngjyra e kambaleve bezhë.
Kambalet me lidhëse bezhë.
Kambalet me detaje cope tek qafa.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

Informacione Shtesë

Masa e Këpucëve

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Set kambalesh bezhë për femra e meshkuj”