Set atlete të zeza për femra e meshkuj

4,990 L

Zgjidhni rehatinë e këmbës suaj.
Ngjyra e atleteve e zezë.
Atletet me lidhëse bezhë.
Atletet me detaje anash.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

SKU: DV07012019ST10
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Set atlete të zeza për femra e meshkuj.
Cmimi: 4990 Lekë.
Masa e Këpucëve: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Zgjidhni rehatinë e këmbës suaj.
Ngjyra e atleteve e zezë.
Atletet me lidhëse bezhë.
Atletet me detaje anash.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

Informacione Shtesë

Masa e Këpucëve

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Set atlete të zeza për femra e meshkuj”