Rroba banjo për meshkuj me motive

1,490 L

Tuta të shkurtra.
Materiali fësh fësh.
Me dy xhepa anash.
Me logo Gucci.
Me motive.
Shumë të rehatshme dhe praktike.

SKU: AL-24072020-TM- 4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Rroba banjo për meshkuj me motive.
Cmimi: 1,490 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Tuta të shkurtra.
Materiali fësh fësh.
Me dy xhepa anash.
Me logo Gucci.
Me motive.
Shumë të rehatshme dhe praktike.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banjo për meshkuj me motive”