Rroba banje të zeza për femra

Rroba banje të zeza për femra

2,490 L

Me kupa me pak mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Bikini me prerje normale në të dy anët.
Model i këndshem dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

SKU: ASN-14042020-RRBF-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Rroba banje të zeza për femra.
Cmimi 2490 Lekë!
Masa S M L XL!
Me kupa me pak mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Bikini me prerje normale në të dy anët.
Model i këndshem dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje të zeza për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp