Rroba banje të zeza me lule për femra

1,990 L

Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formën e kupes normale.
Recipetat të zeza.
Bikini të zeza me lule.
Bikinit normale.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht. .

SKU: N I-07062020-RRBF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Rroba banje të zeza me lule për femra .
Masa S M L XL.
Cmimi 1990 Lekë.
Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formën e kupes normale.
Recipetat të zeza.
Bikini të zeza me lule.
Bikinit normale.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje të zeza me lule për femra”