Rroba banje të kuqe për femra

2,490 L

Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formën e kupes normale.
Recipetat të kuqe.
Bikini të kuqe.
Bikinit anash me rripë më të hollë.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

SKU: AN-29062020-RRBF-9
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Rroba banje të kuqe për femra.
Masa S M L XL.
Cmimi 2490 Lekë.
Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formën e kupes normale.
Recipetat të kuqe.
Bikini të kuqe.
Bikinit anash me rripë më të hollë.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje të kuqe për femra”