Rroba banje portokalli me xixa për femra

Rroba banje portokalli me xixa për femra

2,490 L

Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formën e kupes normale.
Recipetat portokalli me xixa.
Bikini portokalli me xixa.
Bikinit anash me rripë më të hollë.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

SKU: AN-29062020-RRBF-13
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Rroba banje portokalli me xixa për femra.
Masa S M L XL.
Cmimi 2490 Lekë.
Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formën e kupes normale.
Recipetat portokalli me xixa.
Bikini portokalli me xixa.
Bikinit anash me rripë më të hollë.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje portokalli me xixa për femra”

Ne bashkëpunojmë me më të mirët:

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq