Rroba banje me dizanj leopard për femra

2,490 L

Me kupa pa mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formë trekëndëshi.
Recipetat me dizanj leopard.
Bikini me dizanj leopard.
Bikinit anash me rripë më të hollë.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

SKU: AN-06072020-RRBF-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Rroba banje me dizanj leopard për femra.
Masa S M L XL.
Cmimi 2490 Lekë.
Me kupa pa mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat në formë trekëndëshi.
Recipetat me dizanj leopard.
Bikini me dizanj leopard.
Bikinit anash me rripë më të hollë.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje me dizanj leopard për femra”