Rroba banje blu saks me lule për femra

Rroba banje blu saks me lule për femra

2,490 L

Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat me fruda poshtë.
Recipetat blu saks.
Bikini me lidhëse në të dy anët.
Bikinit me lule.
Bikini normale.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

SKU: AN-26062020-RRBF-5
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Rroba banje blu saks për femra.
Masa S M L XL.
Cmimi 2490 Lekë.
Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë.
Recipetat me fruda poshtë.
Recipetat blu saks.
Bikini me lidhëse në të dy anët.
Bikinit me lule.
Bikini normale.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje blu saks me lule për femra”

Ne bashkëpunojmë me më të mirët:

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq