Rroba banje big size të verdha me lule për femra

1,990 L

Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë me lule.
Recipetat në formën sy.
Recipetat të verdha.
Bikini të zeza me lule.
Bikinit të plota, të përshtatshme për femra të mbushura.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

SKU: AN-08072020-RRBF-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Rroba banje big size të verdha me lule për femra .
Masa L XL 2XL 3XL.
Cmimi 1990 Lekë.
Me kupa me mbushje.
Recipetat me rripa të hollë me lule.
Recipetat në formën sy.
Recipetat të verdha.
Bikini të zeza me lule.
Bikinit të plota, të përshtatshme për femra të mbushura.
Copa e plotë.
Model trend dhe sezonal.
Material tepër cilësor që thahet lehtësisht.

Informacione Shtesë

Masa

L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Rroba banje big size të verdha me lule për femra”